Teo Park Warehouse

Opis

Lokalizacja: Obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. Lokalizacja blisko kluczowych dróg logistycznych oraz doskonałe połączenie z komunikacją miejską zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i spoza Łodzi. W pobliżu Teo Park Warehouse znajdują się obiekty przemysłowe, handlowe oraz największe hurtownie.

Opis:

  • powierzchnia 250 m2 na parterze, możliwe przeznaczenie: produkcja, magazynowanie,
  • Wydzielone biura oraz zaplecze socjalno – sanitarne,
  • duży parking dla samochodów osobowych i ciężarowych, plac manewrowy dla TIR,
  • budynek monitorowany i dozorowany
  • elastyczność w aranżacji powierzchni,
  • możliwość zapewnienia dużej mocy energii elektrycznej pod każdy rodzaj działalności,
  • instalacja: p.poż., nowa instalacja oświetleniowa i elektryczna oraz ewakuacyjna, wod-kan, CO z sieci miejskiej.

Opis budynku

Teo Park Warehouse to trzykondygnacyjna hala magazynowo-produkcyjna klasy B. Obiekt położony jest w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. W pobliżu Teo Park Warehouse znajdują się obiekty przemysłowe, magazynowe oraz największe hurtownie. 

 

Nieruchomość znajduje się w pobliżu ulic Aleksandrowskiej, Szczecińskiej i Św. Teresy, co ułatwia logistykę i zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i spoza Łodzi. Teo Park Warehouse dysponuje własnym parkingiem na 220 miejsc parkingowych, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku. 

 

Funkcjonalność przestrzeni obiektu zwiększają duży metraż i wysokość poszczególnych hal oraz szeroka siatka słupów. Wzdłuż budynku Teo Park Warehouse znajdują się bramy rozładunkowe oraz rampa typu "cross dock". Nieruchomość posiada posadzki niepylne o dużej nośności oraz możliwość przyłączenia gazu oraz pary technologicznej.

Rodzaj: magazyn-produkcja

Pow. całkowita:

250.00 m2

Cena za m2:

15.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Żaneta Ogrodniczek

Tel. kontaktowy:

530 350 723

E-mail:

z.ogrodniczek@aia.pl

ZADAJ PYTANIE